Hoppa till sidans innehåll

Gruppindelning HT19


MÅNDAGAR ridlärare Filippa

Knatte 17:15-17:45
Asmina uzuner
Julia rastovic
Isabelle adler
Elise törnros
Signe Bergström 
Wilma silverandersson

Nybörjare 17:45-18:30
Stella Blomkvist 
Astrid Lindkvist 
Elemina fagrell 
Engla Svensson
Wiktoria kazmierczak
Alice silverandersson

Nybörjare 18:30-19:15
Kelly tuan nquyen
Olle Olsson 
Alice Ottosson
Jolin Olausson 
Adnan Abdukhalek

Junior 19:15-20:00
Thilda Svensson 
Thilda wimborn
Nilla Gustafsson
Liam thunell 
Mali Josefsson 
Alice ek

Senior 20:00-20:45
Ingela häggling 
Emma Andersson 
Marina nordstrand 
Anna wimborn 
Annicka liljekvist

TISDAGAR ridlärare Vicky

Nybörjare 17:00-17:45
Allis Hansson
Jeanna Jakobsson
Ruth sevandersson
Hedda berhandsson
Leya Blomkvist 
Melanie du toit
Hanna Eriksson

Nybörjare 17.45-18.30 
Engla Göthe
Emma Lindqvist 
Matilda Mogensen 
Ester Sjögren 
Hanna Olander

junior 18.30-19.15
Setina gyllström 
Nova Lindskog 
Minna Andersson 
Mathilda Andersson 
Elsa gonner
Ida Mogensen

Tisdagar Junior 19.15-20:00
Mathilda bjelk 
Mathilda Rundberg
Ella Olsson 
Ida Pettersson 
Julia Pettersson 
Bianca ulmnäs 
Alma Lindholm

ONSDAGAR ridlärare Vicky

Nybörjare 17:00-17:45
Felicia Pettersson 
Yamen abou daher
Barn 1 
Barn 2

Nybörjare 17.45-18.30
Taim alhleibi
Ayoub alheibi 
Molly Andersson 
Millie Jönsson 
Engla rangnarsson

Junior 18.30-19.15
Bianca Nilsson 
Molly Nilsson 
Astrid örning
Natasha Gustafsson 
Nova thunell 
Maya Dahl

Junior 19.15-20.00
Tove Rosberg
Tuva Albertsson 
Hedda Mårtensson 
Ester dougan
Haiely du toit 
Veta altvik

Dressyr grupp 20.00-21.00
Minette Jansson 
Katarina Persson
Madeline Andersson
Lena Wagner 
Lydia Göransson 
Johanna Stridh

TORSDAGAR ridlärare Filippa 
Nybörjare 17.00-17.45
Majken Pettersson 
Novalie Johnsson
Linnéa Almarsson
Nicole Mogensen 
Stina carbonnier

Nybörjare 17.45-18.30 
Irma Gunnarsson 
Minou Andersson 
Nova Nilsson 
Ronja langholz
Lukas hirani 
Alinda gyllenspets

Nybörjare 18.30-19.15
Moa Boström 
Tyra Andersson 
Alma Karlsson 
Alma lärkevie 
My joelsson 
Julia vingren

Senior 19.15-20.00
Malin Lindqvist 
Tanja Nilsson 
Maria Wikström
Peter hirani

Max 2 igen ridningar per termin! 
Kom i god tid innan lektionens start! 
Är inte hästen på lektion ska den göras i ordning.

Tiderna som ni fått nu kan skilja något från de preliminära tiderna ni fått innan!
Hör gärna av er snarast om någon ändring behöver göras 😄
/ Filippa och Vicky

Uppdaterad: 27 AUG 2019 11:13 Skribent: Wilma Lindahl
Epost: Adressen Gömd

Bildresultat för markaryds ryttarförening
VÅRA FANTASTISKA TÄVLINGSRYTTARE 2019

Sanna Drott Gustavsson
Pauline Romberg
Ella Eriksson
Wilma Lindahl
Theres Åberg 
Cecilia Woronin
Johanna Blomkvist
Boel AmEnde
Linda Rasovic 
Filippa Nilsson
Alice Backe
Maja Blomkvist
Minna Andersson 
Lydia Göransson
Evelina Petersson 

Postadress:
Markaryds RF - Ridsport
Hylte 1285
28591 Markaryd

Besöksadress:
Hylte 1285
28591 Markaryd

Kontakt:
Tel: 0705871137
E-post: This is a mailto link

Se all info